1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AMD Ryzen Threadripper 1920X

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од sumi, 10 Јули 2019.

 1. sumi

  sumi
  On your way to fame

  1,130
  739
  8 Април 2007
  Машко
  Продавам AMD Ryzen Threadripper 1920X комплетно нов не е користен. Отворена е само кутијата, воопшто не е ставен на плоча. Комплет со гаранција 35 месеци.
  Се продава бидејки е грешка нарачан и не е компатибилен со системот.
  Цена 20 000ден ( на пазарот се движи околу 25-26 000 )
   
  На gocetan и Nomad им се допаѓа ова.
 2. sumi

  sumi
  On your way to fame

  1,130
  739
  8 Април 2007
  Машко
  Мало потсетување :)
   
 3. sumi

  sumi
  On your way to fame

  1,130
  739
  8 Април 2007
  Машко
  BUMP, цена 17 000
   
  dejan_str, Nomad и на gOJDO им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,596
 2. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,146
 3. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  739
 4. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  263
 5. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  7,336
Вчитување...

Сподели

Вчитување...