1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено AMD Ryzen 9 3950X

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 28 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам нов процесор AMD Ryzen 9 3950X tray со 3 години гаранција.

  Цена, фиксна: 48500 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 29 Јануари 2020
  На StefAngel, gamer-eddie, GeraltOfRivia106 и уште 9 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
  клуч
   
  На GGTT1 и StefAngel им се допаѓа ова.
 3. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,644
  1,075
  28 ноември 2015
  Машко
  Го венчаме :)
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,660
 2. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,259
 3. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  297
 4. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  10,407
 5. rippermkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  875
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...