• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено AMD Ryzen 5 1600AF

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
832
510
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
со преостаната усмена гаранција
од респектабилен член на Форумов

ЦЕНА ФИКСНО 6 000 мкд
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
832
510
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
го нудам и за замена за НОВО неотпакувано PSU
опции:
1. Cooler Master MWE GOLD 550W V2 FULL MODULAR
2. Cooler Master MWE GOLD 750W V2

при опција 1. трошоците за замена се целосно на ваша страна
при опција 2. трошоците за карго ќе ги делиме...
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
832
510
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
@Enis-Phantom Претпоставувам најмалку 7;5% поевтино со дилерски финти ... ;)
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
832
510
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
САМО ДЕНЕС
и можеби кога следен пат ќе бидам во добро расположение!!!

Викенд Цена
(иронично нели оти реков само денес ама денов е на пола, а јас ќе бидам добро расположен цел викенд)

5 500 МаКедонскиДенари,
(оти 80 Евра не се баш пари и нема кај да ги трошам во градов)
 
 • Ја почнал/а темата
 • #8

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
832
510
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
продадено!!! со здравје и бериќет работа на процесорот на Пепи...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,906
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно