Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

AMD Ryzen 3 2200G

Статус
Затворена за нови мислења.

confusi0n

Gaining Experience
14 ноември 2014
235
155
Ticklah додаде нов оглас:

AMD Ryzen 3 2200G - Проценка

Здраво,

Ми треба итно замена за АMD Ryzen 3 2200G, може ист, може малце појак само ми е битно да има интегрирана графичка пошто ќе се користи за офис компјутер.
Преферирам да биде околина на Скопје или Куманово зошто ми треба утре што е можно порано.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.825
Членови
34.921
Огласи
2.635
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно