1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено AMD Ryzen 3 1200

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од crash, 6 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. crash

  crash
  Gaining Experience

  97
  147
  6 Декември 2013
  Машко
  Продавам AMD Ryzen 3 1200, користен месец дена, со гаранција до 04.2022.

  Цена: 2500 денари.

  Контакт во п.п.
  Ryzen3.jpeg
   
  На Inocc и gOJDO им се допаѓа ова.
 2. crash

  crash
  Gaining Experience

  97
  147
  6 Декември 2013
  Машко
 3. crash

  crash
  Gaining Experience

  97
  147
  6 Декември 2013
  Машко
  2400 денари, со сток кулер.
   
 4. crash

  crash
  Gaining Experience

  97
  147
  6 Декември 2013
  Машко
 5. crash

  crash
  Gaining Experience

  97
  147
  6 Декември 2013
  Машко
 6. crash

  crash
  Gaining Experience

  97
  147
  6 Декември 2013
  Машко
  2300 денари со wraith stealth cooler.
   
 7. crash

  crash
  Gaining Experience

  97
  147
  6 Декември 2013
  Машко
  bump
   
  На Diadoci му/ѝ се допаѓа ова.
 8. crash

  crash
  Gaining Experience

  97
  147
  6 Декември 2013
  Машко
  Продаден, може клуч.
   
  StefAngel, mkgunner и на gOJDO им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Boldozer

  Проценка Ryzen 1200

  Одговори:
  0
  Прегледи:
  354
 2. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  697
 3. Ivan222
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,169
 4. gOJDO

  Продадено CPU Ryzen 3 1200

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  938
 5. freeman
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  299
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...