1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено AMD Ryzen 1700 BOX

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Costigan_Jr, 23 Јуни 2019.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  Под гаранција уште околу 32 месеци. Користен е околу 4 месеци. Комплет со фабрички Wraith Spire RGB кулер(ладилникот е со фабричката паста, не е користен), фабричка кутија. Во одлична состојба.
   
  Последна промена: 25 Август 2019
  На Ребро му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,580
  11,354
  23 Јануари 2008
  Манга
  10k
   
  На StefAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  Цена со НОВ BOX кулер.
  9000 денари.

  Во врска со гаранцијата - лично би излегол во пресрет доколку евентуално затреба некогаш, што не верувам. Правам услуга испраќање до продавницата и враќање до купувачот.
   
  Последна промена: 17 Август 2019
 4. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  indigo-3850-2800-timings-from-2666-TRC-VGA-NEW_COOLER.JPG
  vray-3850-2800-timings-from-2666-TRC.JPG
  cb20-3800-3000-timings-from-2933.JPG
  corona-3800-3000-timings-from-2933.JPG
  3dmark-timespy-3850-2800-timings-from-2666-TRC+VGA-cooler.JPG 3dmark-timespy-comp-3800-2800-timings-from-2666.jpg
   
  Последна промена: 10 Септември 2019
 5. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
 6. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
 7. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  bump
  Може замена за, за, за animated-thinking-smiley-image-0005.gif .... за SATA SSD 1TB исклучиво SAMSUNG
   
  На Ребро му/ѝ се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  bump
  Гратис 200г милка со лешници!
   
  Nomad, Mario.Bog, shifty и на уште 1 им се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  Ја изедов милката...

  Моменталниот допамин вели цената до сабота да биде 8000 денари :carefree:
   
  shifty, Mario.Bog и на Ребро им се допаѓа ова.
 10. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  :supershock: 7500? o_O

  После оваа понуда која важи до понеделник, го повлекувам од продажба :speechless:
   
  На Nomad и GGTT1 им се допаѓа ова.
 11. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,580
  11,354
  23 Јануари 2008
  Манга
  Pakuj i prakaj
   
  shifty, Mao, Costigan_Jr и на уште 1 им се допаѓа ова.
 12. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
Слични теми
 1. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,584
 2. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,123
 3. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  733
 4. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  258
 5. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  6,460
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...