1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AMD Processor Giveaway

Дискусија во форумот 'Процесори, матични плочи и меморија' започната од Chaeld10_8, 27 ноември 2012.

 1. Chaeld10_8

  Chaeld10_8
  On your way to fame

  915
  735
  29 Март 2011
Слични теми
 1. Bozter
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,092
 2. Necromancer
  Одговори:
  743
  Прегледи:
  48,036
 3. Nenad90
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,479
 4. IcePick
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  658
 5. Steam.
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  1,938
Вчитување...

Сподели

Вчитување...