Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

AMD графички чип за лаптоп

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
125
180
xbl9k додаде нов оглас:

AMD графички чип за лаптоп - Проценка

Здраво,

Купувам расипана матична со исправен графички чип или само чипот.

Имам порачано од али експрес но за секој случај да не има некој за побрзо да се среди.

Се работи за AMD R5 M330
216-0867071

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.176
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно