Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

AMD Athlon II + 4GB + MSI 880 GM E41

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.421
6.596
StalkeR додаде нов оглас:

AMD Athlon II + 4GB + MSI 880 GM E41 - 2.500 ден.

Се продава антиката, цпу,мб и рам. Гратис оди куќиште ако му треба на некој, кое е оштетено на предниот панел и оптички на IDE конектор.
Цена 2.500 на рамно.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.112
Мислења
974.762
Членови
35.414
Најнов член
zokipoki321
На врв Дно