1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AMD A4-4300M

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 14 Февруари 2020.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  971
  509
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам AMD A4-4300M APU Socket FS1 со интегрирана HD7420G, користен во HP Probook 455 G1, заменет со A8. Добивате и термална паста.

  Цена 800 денари или замена за ddr3l 4gb

  IMG_20200213_233105.jpg
   
  На StefAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  971
  509
  15 Декември 2013
  Машко
  Нова цена 500 денари
   
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  971
  509
  15 Декември 2013
  Машко
 4. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  971
  509
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. lynx
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  267
Вчитување...

Сподели

Вчитување...