• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

AMC kompjuteri...

  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Dobro be luge neli od AMC kompjuteri si ja videle stranata kakva im e?!?!
Za tie so ne znaat za so zboruvam, neka se prosetaat malce na nivnata strana:
http://www.amc-emarket.com.mk/ :ua::ua::ua::ua::ua:
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Abe i jas nesto gledav tamu i vidov deka ja pravele so nekoj poseben font a ne so MaK podrska od Windowsot pa taka oti si go reinstalirav kompjuterot i nemav fontovi epten zanikade izglease. Boite se 0 a da ne zboreme za drugoto
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
За никаде им е сајтот. И ова е вака подолго време, можебо 5 месеци. По се ислгеда дека нема кој да им ја среди.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,340
Членови
29,922
Најнов член
Qwerty29
На врв Дно