• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Amazon Kindle (најмалку 5 генерација)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
151
86
Како што вели насловот, купувам Киндл од најмалку 5 генерација. Може било кој модел.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,777
Мислења
850,340
Членови
29,472
Најнов член
Горјан Стојчев
На врв Дно