1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Amazon Fire TV

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од bobid1010, 8 Декември 2018.

 1. bobid1010

  bobid1010
  Intern

  52
  9
  19 Јули 2016
  Машко
  Го има негде ова чудо во Скопје? Од Amazon директно нема шипинг до Македонија, а многу ми се свиѓаше повеќе од Roku и сите други. Ако има некој предлог за некоја друга варијанта со слична цена слободно пишете.
   
 2. bobid1010

  bobid1010
  Intern

  52
  9
  19 Јули 2016
  Машко
 3. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  351
  594
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  mailboxde.com за нарачки од амазон.де Иначе, новиот 4к стик е лудило. Не земај Fire TV туку баш тој 4к стик. имам 2, невероватна стварчица.
   
  На VerGer му/ѝ се допаѓа ова.
 4. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,177
  725
  12 Април 2013
  Машко
  Колку кошта плус достава?
   
 5. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  351
  594
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  10тина евра е достава. Сеа, царина зависи дали ќе те фати.
   
  На VerGer му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...