1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Amazon Fire TV Stick

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од riki_staff, 31 Август 2019.

 1. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Проценка на уредот?[​IMG][​IMG]

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
 2. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  351
  594
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Состојба? Нов, стар?
   
 3. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  650
  423
  28 ноември 2014
  Машко
  Вечити студент
 4. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Одлична состојба,комплет пакување,користено краток период без траги од користење.

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
 5. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  351
  594
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
 6. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  960
  1,446
  6 ноември 2007
  Се надевам правите разлика помеѓу
  Fire-TV_Stick_and_Remote.jpg

  и

  687px-Fire-TV_Stick_2016_(2._Generation)_+_Alexa_Remote.jpg
   
  На smole му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,461
  11,729
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
 8. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  10,717
  10,285
  24 Јуни 2009
  Машко
  Едниот има за гласовна контрола а другиот нема.
   
 9. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  960
  1,446
  6 ноември 2007
  Аха, а подршката со апликации на 5 години стариот модел?
  А нефункцоналноста на H.265 енкодингот?
   
  На Вајкинг му/ѝ се допаѓа ова.
 10. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Оде на продажба 1800 мкд+гратис испорака по карго.
  Гаранција нема.

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
 11. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  362
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Оваа е разликата за тие што се прашуваат
   

  Прикачени датотеки:

 12. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Може замена за ССД 240гб.

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
 13. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Цена утре до 10 часот 1500Мкд.

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
 14. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Заборавено,продадено

  Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...