1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Amazon Fire TV Stick 4K

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од krashot, 22 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. krashot

  krashot
  Gaining Experience

  163
  87
  21 Април 2013
  Машко
  Video Editor
  Ве молам проценка за Amazon Fire TV Stick 4k 2nd Generation. Уклучено е само еднаш за проба.
   

  Прикачени датотеки:

  • IMG_251.jpg
   IMG_251.jpg
   Големина:
   87.4 KB
   Прегледи:
   99
  Последна промена: 22 Мај 2020
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  361
  609
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  3000ден.
   
  На krashot му/ѝ се допаѓа ова.
 3. krashot

  krashot
  Gaining Experience

  163
  87
  21 Април 2013
  Машко
  Video Editor
  Продадено. Може клуч :)
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. bobid1010
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  719
 2. Mario.Bog

  Менувам Amazon Kindel Fire HD

  Mario.Bog, 8 Мај 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  401
 3. Marouuu
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  393
 4. riki_staff

  Проценка Amazon Fire TV Stick

  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,016
 5. Melisandre
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  175
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...