Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Amazon Fire TV Stick / 4K Max / Cube 3rd Gen

olikomerc

Unstoppable
11 декември 2008
4.798
3.709
olikomerc додаде нов оглас:

Amazon Fire TV Stick / 4K Max / Cube 3rd Gen - 2.500 ден.

На продажба нови неотпакувани:

1. Amazon Fire TV Stick 3rd Gen FHD = 2500 денари

2. Amazon Fire TV Stick 4K Max 1st Gen = 4300 денари

3. Amazon Fire TV Cube (3rd Generation) = 9000 денари


Повеќе инфо во порака.

Погледнете го атачментот 134676Погледнете го атачментот 134677

Видете го целиот оглас...
 

olikomerc

Unstoppable
11 декември 2008
4.798
3.709
Продадено под 1 и 2.

Останато уште:
3. Amazon Fire TV Cube (3rd Generation)

Нова цена: 140 евра (8500 ден).

20240208_191840.jpg 20240208_191920.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.778
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно