1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Amazon FBA Business

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од PetarCUKL, 23 Февруари 2020.

 1. PetarCUKL

  PetarCUKL
  Intern

  1
  0
  3 ноември 2019
  Машко
  Поздрав

  Сакам да отворам тема за разговор дали има некој кој го има искусено Amazon FBA Business-от досега и сподели мислење. Веќе сум на пат да започнам но сум без претходно искуство така што доколку некој има што работи би сакал да поразговараме за начинот на работа, отворање на профил, организација, уплата-исплата, позитивности и негативности...

  Доколку веќе ја има темата разговарано претходно, се извинувам однапред и молам да ме препратите.

  GO!
   
 2. Melisandre

  Melisandre
  Gaining Experience

  124
  214
  6 Мај 2019
  Женско
  Изгледа ти ќе да си пионерот. :)

  Со среќа, и чекаме импресии!
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...