1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Amazon Direct Kindle Publishing

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Melisandre, 17 Јануари 2020.

Тагови:
 1. Melisandre

  Melisandre
  Gaining Experience

  143
  263
  6 Мај 2019
  Женско
  Некој да има искуство со платформава?
  Вака грубо што ја разгледав нема забрана за публикување е-книги од било која држава, нити јазик.
   

Сподели

Вчитување...