• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Amazing saudi skating???

  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=hwdZl2BpDAc"]YouTube - crazy highway road skating[/ame]


ЉОЉ
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
ЉОЉ ЉОЉ.... добар спорт :p
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Е за ова треба ептен мазен автопат, и влечи што чинта могу повеќе од 100 ден. Откачено.... ама мењаат нозе :) им гори под нозе Ч)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,509
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно