Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Amazfit GTR 48mm

Статус
Затворена за нови мислења.

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
1.124
727
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro
Антониј.К додаде нов оглас:

Amazfit GTR 48mm - 5.000 ден.

Го продавам горе наведениот смарт часовник, во супер зачувана состојба без знаци на користење.
Гаранцијата му е истечена во Мај отприлика.
Не е користен за спорт. Чисто само за дневна употреба.

Батерија околу 10 дена.
Имам се за него, како и оргинален полнач.
Со гратис ремчиња.

5.000 денари

Погледнете го атачментот 115006

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.202
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно