1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Позајмица AM4 матична

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од xristijanGTI, 5 Април 2020.

 1. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  290
  304
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Купувам или ако некој има за фрлање расипана матична за рајзен, АМ4 сокет. Ми треба било каква матична во било која состојба.
   

Сподели

Вчитување...