1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Алтернатива на Адсенсе?

Дискусија во форумот 'Останато' започната од it_boy, 23 oктомври 2018.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  320
  286
  9 Јули 2018
  Машко
  Предложете алтернатива наместо Адсенсе,Се работи за страна која има 1000-2000 Прегледи дневно би било пожелно инстант одобрување да не мора да чекам,исто убо би било да исплаќаат на Пејпал
   

Сподели

Вчитување...