• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ALOHA :D

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

zenderski

Intern
7 мај 2007
11
0
zdravo jas sum Boban Aleksovski.. mozete da me najdete pod imeto (Zenderski) na net. obozavam house muzika.. Photoshop.. sekojdnevno setanje niz internet svetot.. i se sto e povrzano so kompjuterite..
Blagodaram:D
 
D

DimitarMK

Гостин
Добредојде во ИТ Форумот,се надевам дека ќе се забавуваш!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,654
Мислења
829,793
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно