• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

alo alo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

rene

Intern
19 јули 2007
45
0
zdravo na site it-tadjii tuka.aj da vidime so imate na forumot sega
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,918
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно