Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

AliExpress игри 2

gostSR

Intern
3 јуни 2023
74
30
Вчера објавив нова тема, но беше избришана поради реф линк

ако сепак одлучите да на сами себе отстранете забрани
( мислам овде на форум - за ref link )
може да го добиете купон за кратко време
нема потреба да поминувате часови сами - играјќи крајно глупава „игра“

MBB.jpg
zdg.jpg
 

gostSR

Intern
3 јуни 2023
74
30
@krema

Повторно чувствувам цинизам и омраза

Навистина не можам да разберам таков однос

За 20 години на форуми не сум доживеал толку навреди
како овде за 20 дена :(:(:(:(:(:(
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.893
14.656
youtu.be
нема потреба да поминувате часови сами - играјќи крајно глупава „игра“

Нема никаков цинизам и омраза, прашав дали има тетрис пошто некако сакаш да ни наметнеш глупави игри!
Чинам дека овде нема да најдеш некој кој што игра „глупави игри“.
 

gostSR

Intern
3 јуни 2023
74
30
Каде напишав дека некој мора да учествува ?

Само посочив моменталната можност.

Сега, ако "играте" во група, може да се зему купони 2$

Имам пар примери - од вчера до утро
собравме по околу 20.000 поени
- групи со 5-10 членови

Вчера напишав - инаку „игра“ е целосно губење време
 

gostSR

Intern
3 јуни 2023
74
30
@outsider

има лажни акции
но кој ги следи цени, може да препознае

еве пример - вистинска акција и повеќе минус купон
и моменталната "акција" ( поскапа од стандардна цена )

bp.jpg
 

dashbog

Gaining Experience
24 јуни 2008
347
433
dashbog's setup  
Processor & Cooler
i5 6500
Motherboard
Asrock B250 Pro 4
Storage
1TB NVME + 3TB HDD
PSU
Cooler Master 650W
RAM
8GB
Video card
RX580 8GB
Case
SAMA Yuhui
Mouse
Logi M310
Keyboard
Logi K540
Audio
Logitech Z333
Monitor
Dell 27"
OS
Windows 10
Со сегашното време на испорака, јас би ги избегнувал aliexpress за нарачки, а не пак да играм глупави игри за некои си 2$ попуст.
 

gostSR

Intern
3 јуни 2023
74
30
Навистина не можам да разберам поради што су поединците толку негативни :(

Имам чувство дека многумина се бранат како да су жестоко нападнати :(

Дали некој тера некого овде да го прави она што не сака да го прави ?
 

FLEGMA

Illuminator
2 август 2012
11.035
18.004
Навистина не можам да разберам поради што су поединците толку негативни
Не можеш да разбереш зошто Јанко/Петко се такви на интернет?
Какви треба да бидат?

Дали да ти откривам тајна дека не може се да биде покорено на твојата воља, дека не е возможно секој со тебе да се однесува на добар начин или на начин на кој ти очекуваш? Тоа ли?

Дечко! Многу сте нежни станати.
Навреден си? Па што!
 

gostSR

Intern
3 јуни 2023
74
30
@JonnyDark

Може ли линк од игра на ПП - немам пристап до македонски акаунт
другар од Македонија е на работа во Германија

@FLEGMA

Очекував нормална комуникација , а не да се однесувате како некој да
ве напаѓа и вам посакува штета

на тема Македонски пошти - нека помине некое време....
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.893
14.656
youtu.be
Навистина не можам да разберам поради што су поединците толку негативни :(

Имам чувство дека многумина се бранат како да су жестоко нападнати :(

Дали некој тера некого овде да го прави она што не сака да го прави ?
Брате, причај српски да те сви веома врло добро разуме. ;)

нека помине некое време
Нека помине!
 

JonnyDark

Gaining Experience
10 јуни 2022
464
329
@JonnyDark

Може ли линк од игра на ПП - немам пристап до македонски акаунт
другар од Македонија е на работа во Германија
Не знам брат, праша те ако знаеш дали има на алиекспрес казино игра да играме?
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.215
4.198
Скопје
hackitfree.github.io
Мислењето е автоматски споено:

Не знам брат, праша те ако знаеш дали има на алиекспрес казино игра да играме?
Куде ќе те разбере па тебе ск ?
Не ли гледаш дека је наш брат из Србије ? ;)
Мислењето е автоматски споено:

на тема Македонски пошти - нека помине некое време....
У потпуности се слажем (y)
Нема цинизам - нема омраза (n)
 

JonnyDark

Gaining Experience
10 јуни 2022
464
329
Мислењето е автоматски споено:


Куде ќе те разбере па тебе ск ?
Не ли гледаш дека је наш брат из Србије ? ;)
Разбира македонски бе. Ако најде казино на алиекспрес нека каже да играме.
 

gostSR

Intern
3 јуни 2023
74
30
разбирам македонски, но не знам да зборувам и пишувам како што треба :(

АЕ создава игри, не јас

ако е понуда иста за Македонија, сега е шанса
да земете купони - но треба да учествувате како група
 

gostSR

Intern
3 јуни 2023
74
30
@outsider

Не ми е јасно - што друго ???
Мислењето е автоматски споено:

ако сакаш предлози - што да купите, што навистина има попуст

креирај тема - кој ти брани ?


само останува проблем - навистина премногу бавна испорака са АЕ :(

ако е некаква утеха , големи проблеми има и во Србија са Ux...HU пратки
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.029
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно