Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Alienware AW3423DWF QD-OLED Gaming Monitor

m4rk0

Intern
2 март 2018
0
36
m4rk0 додаде нов оглас:

Alienware AW3423DWF QD-OLED Gaming Monitor - 48.000 ден.

Продавам монитор Dell Alienware AW3423DWF, купен почеток на април оваа година, користен вкупно околу 2 месеци. Мониторот е во беспрекорна состојба и нема никаква забелешка при работа. Има преостаната гаранција од жирафа од 9 месеци. Ви нудам опција целосно да го тестирате кај мене дома во секој момент. Не испраќам по карго поради деликатноста на производот.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.212
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно