• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

[Alexandria] Распродажба на ИТ литература

  • Ја почнал/а темата
  • #1

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
Zdravo,

So golemo zalenje Ve informirame deka Alexandria zatvora del od svoite aktivnosti povrzani so distribucija i prodazba na informaticka literatura. Preostanatite knigi imate moznost da gi nabavite po 50% poniski ceni.

Vo prilog na ovoj mail Vi dostavuvame aktuelnata lager lista.

Srdecen pozdrav,
Листата на книги тука.
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Добар попуст :bravo:
истово известување и јас само што го читав на е-мејл има интересен избор.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,993
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно