1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Alcatel OT Fire C

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од IcePick, 1 Февруари 2015.

 1. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  307
  254
  19 ноември 2013
  Машко
  Ми треба совет дали да го земам телефонов или не.Не сум запознаен со оперативниот систем па ме интересира дали некој имал до сега некакво искуство со телефонот или пак оперативниот систем? Телефонот ќе се користи повејќе за интернет,видеа,музика :D
  Еве линк од телефонот. :)
   
 2. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,157
  4 Јули 2013
  Телефонов не би го зел ни за ало ало а не па за наведеното, Btw ќе го земаш на договор за 0 денари или ке плаќаш? апла ме потсеќа на Ц1 поп и не би ти го препорачал секако.
   
  На Enis-Phantom и HardCorec им се допаѓа ова.
 3. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  307
  254
  19 ноември 2013
  Машко
  Ако го земам ќе го земам на договор.
   
 4. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,302
  4,860
  4 ноември 2013
  Машко
  Ке ти го кажам истото што ти го кажа @STEFF , телефончево за ништо не ти вреди , подобро земи еден нај обичен барем ке можеш муабет да си правиш на него.
   
  На Enis-Phantom и STEFF им се допаѓа ова.
 5. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  339
  432
  18 ноември 2013
  Машко
  немам лично иксуство со мозила фирефокс ос но реално за твоите очекувања искрено чисто сумњам дека ова воопшто ќе ти заврши било каква работа сепак имаш подобри избори ако си на договор (ќе си доплатиш можеби но бар ќе имаш мирна глава одпосле) и ќе си спиеш помирно со овој мислам дека ќе имаш нервози :)
   
  На STEFF му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. goran222
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  567
 2. caki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  737
 3. Riste Tolovski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,841
 4. DaVoRkNe
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,287
 5. maci
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  582
Вчитување...

Сподели

Вчитување...