Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Алатка за следење на историја на валути

Mercilesss

Gaining Experience
20 февруари 2023
311
253
Здраво Екипа,

Дали постои некоја алатка која би ја вршела следната функција -

Пример: Кога доларот би дошол над 59мкд, прати ми известување на маил.
Пример2: Кога вредноста на доларот опаѓа неколку дена по ред, прати ми известување на маил.

Едит: Насловот не испадна баш како што го замислив .. поточно не би било следење на историја туку нешто сосема трето..
 

boro1

Practice makes perfect
13 август 2009
1.742
1.502
boro1's setup  
Processor & Cooler
i5-12600KF @ 5GHz
Motherboard
Gigabyte Z690 UD D4
Storage
1TB Samsung 980 Pro / 2TB Samsung 970 Evo Plus
PSU
CM V750 V2 Gold
RAM
32GB (2x16GB) Kingston Fury Renegade 3600MHz CL16
Video card
Gigabyte RTX 3080 Ti Vision - 12GB
Case
Fractal Design Meshify 2 Compact White TG
Mouse
MX Master 3 / Razer Viper Mini / Logitech G305
Keyboard
Razer Blackwidow Lite
Audio
Razer BlackShark V2 / Panasonic SA-HT500
Monitor
DELL G2724D
OS
Windows 11 Pro 64-bit

Mercilesss

Gaining Experience
20 февруари 2023
311
253
Тоа е тоа, free верзијата не подржува МКД, али таа е логиката, ако USD падне под одреден ХХ тогаш извести ме. Фала!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.233
Мислења
977.112
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно