• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Alarm Festival

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Денес бев до Љубаништа и кога дојдов дома реков ај да се потсетам на аларм фестивалот од пред 5-6 години и ја отворам страницата www.alarm.com.mk и еве што гледам

прво многу се израдував, ама после го видов датумот и се разочарав, ај некој ако имате информација што како каде и дали е уште во план да се одржи, кога веќе го немаме exit барем алармот традиција да станеше
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
не е поминато туку не е одржан воопшто мене ме интересира дали некој има информација зошто и дали се одложува нешто такво, а иначе на страницата тајмерот одбројува со минус.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,556
Членови
30,067
Најнов член
petrovskib
На врв Дно