Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Активни монитори KRK Classic 5

blackfen1

Gaining Experience
16 јануари 2018
68
91
blackfen1 додаде нов оглас:

Активни монитори KRK Classic 5 - 20.000 ден.

Се продаваат пар активни монитори KRK Classic 5.

Купени во Ноември 2022, многу многу ретко ги палам и скоро ич не ги користам, па затоа и се продаваат.

Цена за двата монитори: 20.000 денари

Видете го целиот оглас...
 

blackfen1

Gaining Experience
16 јануари 2018
68
91
My bad, сум ги помешал со овие

Се тргаат од продажба, ќе се оформи нова цена
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.023
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно