1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AKG Q701

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomaso, 18 oктомври 2019.

 1. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,544
  25 Јануари 2008
  Машко
  Продавам аудиофилски слушалки AKG Quincey Jones 701. Слушалките со многу малку време користени, доѓаат со кутија и со сите додатоци.
  Link  Локација: Битола, може достава по карго
  Цена: 12,500 денари
  [​IMG]
   
  Woofer, dzunko и на igor_xxxx им се допаѓа ова.
 2. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,544
  25 Јануари 2008
  Машко
 3. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,544
  25 Јануари 2008
  Машко
 4. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,544
  25 Јануари 2008
  Машко
 5. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,544
  25 Јануари 2008
  Машко
 6. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,544
  25 Јануари 2008
  Машко
 7. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,544
  25 Јануари 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...