1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AKG нови слушалки 3.5мм

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 30 Мај 2020.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  261
  17 ноември 2015
  Машко
  AKG нови слушалки 3.5мм оргинални фабрички од кутија од телефон

  Цена 1500 ден

  akg-02.jpg
   
  На champagnepepe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  261
  17 ноември 2015
  Машко
  По оргинал здравје ... извадени од кутија од телефон кој се продаде поефтино без слушалките
   
  На champagnepepe и artweb им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,386
 2. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  745
 3. Avid
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,898
 4. gamon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,115
 5. HoLfElDeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  370
Вчитување...

Сподели

Вчитување...