Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

AKG K712 PRO Open-Back Studio Headphones

Gappo

Gaining Experience
20 јануари 2016
161
195
Gappo додаде нов оглас:

AKG K712 PRO Open-Back Studio Headphones - 11.200 ден.

Студиски reference слушалки со одлична прецизност и сцена. Купени од Thomann пред 3 години, користени 2-3 пати неделно по 2 часа со повремени долгомесечни периоди пауза. Добро сочувани. Перничињата се тазе исчистени и испрани.

Следуваат со оригиналната кутија која содржи и резервен кабел и торбичка за чување. По потреба може да се пробаат на лице место.

За нормално слушање потребен е соодветен засилувач.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.212
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно