• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Академии за web development

Здраво, би сакал да ве прашам за мала помош... би сакал да почнам со курсеви за web development.. било која свера (немам никакво познавање), што како е најдобро мислам дека 2 школи има кај нас.. семос и севус и дали (доколку некој знае) може да се пратат онлајн (без присуство) .. доколку некој знае би ми било од помош, ви благодарам.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,534
29,583
kalco.ru
Опфатено е скоро се што те интересира, ако имаш дополнителни прашања ќе се обидеме да ти одговориме.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,085
Мислења
877,257
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно