• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Академии за web development

Здраво, би сакал да ве прашам за мала помош... би сакал да почнам со курсеви за web development.. било која свера (немам никакво познавање), што како е најдобро мислам дека 2 школи има кај нас.. семос и севус и дали (доколку некој знае) може да се пратат онлајн (без присуство) .. доколку некој знае би ми било од помош, ви благодарам.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,475
29,255
kalco.ru
Опфатено е скоро се што те интересира, ако имаш дополнителни прашања ќе се обидеме да ти одговориме.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно