• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ајде здраво!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

cyber_junkie

Intern
30 декември 2007
17
0
здраво и од мене да се надеваме дека ке имаме добро дружење поздрав
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Добродојде :)

За почеток, ти предлагам да ги прочиташ правилата на форумов, особено обрни внимание на правилото број 7 и неговото објаснување подолу. Токму поради тоа правило ти го изменив потписот :)

Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,510
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно