• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ајде хелп со архивата во Џумла

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stefan.Taz

Intern
30 април 2008
285
31
Куманово
www.lookup.mk
Stefan.Taz's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-760 Processor (8M Cache, 2.80 GHz) | DeepCool GamerStorm Gabriel
Motherboard
Asus P7P55 LX
Storage
HDD
RAM
10 GB
Video card
ATI Radeon™ HD 5570 Graphics - AMD
Mouse
NEOCOM
Keyboard
China, Made by 2001
Audio
Zvucnici
Monitor
Philips
OS
Win7
овој ерор 404 го решив успешно и фала пуно али сега имам нов :)) не ми ги прикажува архивираните текстови целосно, односно еве Ви линк и кликнете на некој текст, и дава бела страна....

http://www.kumanovonews.com/arhiva/2008/04

поздрав
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Stefan.Taz

Intern
30 април 2008
285
31
Куманово
www.lookup.mk
Stefan.Taz's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-760 Processor (8M Cache, 2.80 GHz) | DeepCool GamerStorm Gabriel
Motherboard
Asus P7P55 LX
Storage
HDD
RAM
10 GB
Video card
ATI Radeon™ HD 5570 Graphics - AMD
Mouse
NEOCOM
Keyboard
China, Made by 2001
Audio
Zvucnici
Monitor
Philips
OS
Win7
боки фала што ми гу пофали страну, а што не знаеш нема везе, гледам дека има не много што не знаемо :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,719
Мислења
849,343
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно