• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ajde patrioti!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Klipot sto ja shokira Grcija!
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=CAYIDO5832Q"]YouTube - MACEDONIA the clip that shocked Greece[/ame]
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Национализам, сексизам или било каква друга дискриминација е строго забранета.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,054
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно