• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ajax

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Retardinjo

Баниран/a
16 јуни 2007
36
0
Дај отворете за ајакс форум тамо во најдолната тема ако може..
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Retardinjo

Баниран/a
16 јуни 2007
36
0
Ednostavno togas potpisot isklucete go
Na mojot potpis nemase link, no imase bukvi
Drugo e link a drugo e bukvi...
Onevozmozete gi linkovite vo potpisite, ili ednostavno napravete da nema potpisi sto gledam deka ne e forumot demokratski..
Jas ne gledam zasto mozam da imam predupreduvanje tuka:spienje:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Retardinjo

Баниран/a
16 јуни 2007
36
0
Cek, samo sto vidov na eden potpis kaj eden imase link od edna web strana.
Sakam da znam zasto na mene mi e uskrateno toa pravo
 

D

Администратор
31 март 2007
3,305
2,028
www.iwmnetwork.com
Cek, samo sto vidov na eden potpis kaj eden imase link od edna web strana.
Sakam da znam zasto na mene mi e uskrateno toa pravo
Никој нема привилегии на форумот.
Стрпи се уште еден ден и ќе бидат објавени конечните правила на форумот, па ќе си видиш таму што смееш а што не смееш.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

Retardinjo

Баниран/a
16 јуни 2007
36
0
Ајде да разговараме малку ама сериозно.
Значи сакаш да кажеш дека е анархија и еден може а друг неможе.
Ме потсетува на времето.
Инаку ок де за еден потпис сеа ќе цивлиме на форумот.
Ај аирлија нека е - па да му посакаме добар развој на форумот :)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,305
2,028
www.iwmnetwork.com
Ајде да разговараме малку ама сериозно.
Значи сакаш да кажеш дека е анархија и еден може а друг неможе.
Ме потсетува на времето.
Инаку ок де за еден потпис сеа ќе цивлиме на форумот.
Ај аирлија нека е - па да му посакаме добар развој на форумот :)
Нема потреба од ништо што да се разговара и дискутира. Веќе се прави тоа во ВИП секцијата на форумот.

Администраторите ќе решат што конечно може што неможе и ќе го презентираме тоа на членовите. Дотогаш работите ќе бидат на stand by.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,920
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно