• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ај-Ти, А-ја?? hehehe

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ket Bejb

Intern
17 јуни 2008
96
1
Епа хелоууу :p ја вака си шалтав по нет као и обично и случајно налетав на вашиов форум, па си викам ај да ѕирнам што како ово оно :D малку шала на старт. Иначе ја сум Кејт, computer addict у фаза на развивање на програмерските способности (мада треба уште мноооооогу да учам, али се трудам максимално), успут сум и студент на Штул у Тетово и то. Друго нешто не ми текнува... И да знаете дека мнооооогу ќе ве замарам сите кога ќе си имам некој Ај-Ти проблем :D (се надевам секогаш ќе бидете во добро расположение да ми помагате, во спротивно тешко мене тире лелееее малеееее :LOL: hehehehehe

C ya :)
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ајде добредојде и од мене.Уживај во престојот.
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Добредојде кејт, воедно моја колешко:bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Добредојде и од мене. Се надевам дека ќе уживаш на форумов. :bravo:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Е па добредојде. Малтретирај колку сакаш со проблеми, имаме челични нерви.
Пријатен престој, и не заборавај да ги прочиташ правилата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,899
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно