1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Aj pomos za ovoj problem [GTA]

Дискусија во форумот 'PC' започната од fatithegamer, 6 Јули 2008.

 1. fatithegamer

  fatithegamer
  Intern

  10
  0
  26 Јуни 2008
  Sega iam instalirano GTA san andreas po ne znam po koj pat ali iam i modovi takvi nekoi za nov grove street i novi nekoi zgradi no koga instaliram nekoj mod ili menuvam neso ne mi startuva load game tuku mi startuva nova igra koga loadiram nekoja socuvana igra.Aj ako znae nekoj ako ima iskustvo neka mi kaze.TXH:LOL:
   
 2. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Само да ти кажам од истиот тој мод кој се додава на играта јас најдов спајвер на компјутерот, така да...играјте си најнормално не барајте преку лебот погача.
   
 3. ivotopansko

  ivotopansko
  Intern

  36
  0
  14 Јануари 2008
  истото ми се има и мене случено,убаво ти пиша COMANDER и вака е добро веруј
   
 4. trakilaki

  trakilaki
  Intern

  1,084
  18
  15 Мај 2008
  So ke ti se modovi? Ako si ja izigral.....i ako ti se zdosadila igraj druga igra. A baska dosta mnogu e zabavna i otkako ke gi zavrsis site misii, mozes da se zezas so drugi raboti sto predhodno ne si gi zavrsil. :)
   
Слични теми
 1. TheWizzz
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,889
 2. alek_te
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  873
 3. mendi19
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,837
 4. ProNoob
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,365
 5. sasemkd
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  735
Вчитување...

Сподели

Вчитување...