• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

aj dobre dojdov:)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Igor4e

Intern
21 февруари 2008
17
0
Zdravo na site,milo mi e so go najdov forumov interesni temi se vrtat tuka fala bogu i nie da imame asalen it forum skisnav na ovie drugive malku so nasi lugje da muabetam hehehe,inace Jas sum Igor od Skopje, bivsi student na shumarski fakultet hahahahahaha i ucam neso mcsa kursevive mrezive me vlecat.Pozdrav:LOL:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #18

Igor4e

Intern
21 февруари 2008
17
0
fala na gostoprimstvoto decki inace za kombinacijava sumarski i kompjuteri hahahah dolga prikazna ke vi objasnam smesna rabota so da praam
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Добредојде узивај во престојот на форумов (www.it.com.mk).И пред да почнеш да бидеш активен на форумов прочитај си ги правилата!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,172
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно