1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Aj ako може малку помош околу страна ?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од daceee90, 6 Февруари 2009.

 1. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  Вака како можам да направам на мој сајт да ставам чат,но со верификација на мобилен да влезе на чат?
   

Сподели

Вчитување...