• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Airpods PRO копија/refurbished

Статус
Затворена за нови мислења.

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
186
123
Куманово
Се продаваат нови Airpods Pro копија или refurbished. (не можам да препознам)
Ми стојат веќе некое време, а не се користат.

Со нив давам гратис гумена футроличка и лепенка против прашина.
Може да се види и проба.

Цена - 4000 ден.
 

Атачменти

 • IMG_1382.jpg
  IMG_1382.jpg
  1.7 MB · Прегледи: 162
 • IMG_1383.jpg
  IMG_1383.jpg
  1.7 MB · Прегледи: 161
 • IMG_1384.jpg
  IMG_1384.jpg
  1.4 MB · Прегледи: 168
 • IMG_1385.jpg
  IMG_1385.jpg
  2 MB · Прегледи: 170
 • IMG_1386.jpg
  IMG_1386.jpg
  2.2 MB · Прегледи: 175
 • IMG_1387.png
  IMG_1387.png
  457.5 KB · Прегледи: 165
 • IMG_1388.png
  IMG_1388.png
  8 MB · Прегледи: 164
 • IMG_1389.png
  IMG_1389.png
  345.4 KB · Прегледи: 161
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,162
Мислења
879,375
Членови
30,796
Најнов член
Nuvectra Medical Reviews
На врв Дно