Продадено Airpods PRO копија/refurbished

Статус
Затворена за нови мислења.

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
184
119
Куманово
Се продаваат нови Airpods Pro копија или refurbished. (не можам да препознам)
Ми стојат веќе некое време, а не се користат.

Со нив давам гратис гумена футроличка и лепенка против прашина.
Може да се види и проба.

Цена - 4000 ден.
 

Атачменти

 • IMG_1382.jpg
  IMG_1382.jpg
  1.7 MB · Прегледи: 156
 • IMG_1383.jpg
  IMG_1383.jpg
  1.7 MB · Прегледи: 155
 • IMG_1384.jpg
  IMG_1384.jpg
  1.4 MB · Прегледи: 162
 • IMG_1385.jpg
  IMG_1385.jpg
  2 MB · Прегледи: 164
 • IMG_1386.jpg
  IMG_1386.jpg
  2.2 MB · Прегледи: 169
 • IMG_1387.png
  IMG_1387.png
  457.5 KB · Прегледи: 159
 • IMG_1388.png
  IMG_1388.png
  8 MB · Прегледи: 158
 • IMG_1389.png
  IMG_1389.png
  345.4 KB · Прегледи: 155
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,597
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно