Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Airpods 2

Статус
Затворена за нови мислења.

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
224
139
Куманово
Steff_92 додаде нов оглас:

Airpods 2 - 4.500 ден.

Продавам Airpods 2 со обичен charging case (не е wireless).

Користени многу малку, а се стари скоро 2 год, одлична состојба, гаранција измината.

Цена 4500 ден или замена со моја доплата за Airpods Pro 1 или 2 генерација.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.106
Членови
35.432
Најнов член
Luka Milevski
На врв Дно