Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

AIO NZXT Kraken x63 280mm

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.214
5.224
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

AIO NZXT Kraken x63 280mm - 6.000 ден.

Здраво дечки,

На продажба оди одлично зачуван AIO Cooler NZXT Kraken x63 280mm

Се продава заради апгрејд. Гаранција до Мај 2023.

ВЕНТИЛАТОРИТЕ на AIO-то се БУКВАЛНО НОВИ и ВООПШТО НЕКОРИСТЕНИ бидејќи користев различни RGB вентилатори.

Моментално нов е 9,290 во Anhoch. Се продава за 6,000 денари.

Повеќе инфо тука:Освен кулерот продавам и 3x AER RGB 2 NZXT fans (2x140 и 1x120)

2та 140 фанови одговараат супер на AIO-то и...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

eX3v1l

Practice makes perfect
2 мај 2011
1.324
1.173
eX3v1l's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 5600X
Motherboard
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
Storage
Samsung 970 EVO 500GB
PSU
Cooler Master MWE 750w
RAM
32GB 3200MHz G.Skill Trident Z
Video card
RTX 3070 EAGLE
Case
Cooler Master K380
Mouse
G502
Keyboard
RIPJAWS KM570 MX-Brown
Monitor
Dell S2721DGF
OS
Windows 10
Колку време го имаш користено и гаранција локална е?
 

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.214
5.224
Битола
Колку време го имаш користено и гаранција локална е?
На една од сликите (со гаранцијата) имаш одговор на двете прашања. xD Две и пол години користен, до крај април годинава преостаната локална гаранција (уште 3 месеци).
Мислењето е автоматски споено:

UP. Промена на цена: 5500 ден.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.271
Мислења
977.684
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно