• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Age of empires 2 problem!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

arjan

Intern
25 јануари 2008
123
0
koga ke ja pustam igrata Age of empires 2 mi se pojavuva ova
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,016
Мислења
854,651
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно