1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Adwords makedonija i Keyword planer

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од тренд, 30 Мај 2018.

 1. тренд

  тренд
  Intern

  5
  0
  30 Мај 2018
  Здраво. Нов сум на форумов и се надевам дека на вистинско место ја поставив темата.

  Сакам да креирам реклама на Adwords. Е сега за да се приказува рекламата во Македонија одбирам држава Македонија меѓутоа кога треба да одберам јазик во графата нема македонски. Па мое прашање е кога креирате оглас за македонија кој јазик го одбирате? И второ кога сакате да пребарате одреден збор или зборови во Keyword planer-от преку кој јазик точно покажува резултати?
   
Слични теми
 1. ''TcM>>
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,283
 2. ivsss
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  664
 3. MarkoHF
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,718
 4. MarkoHF
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,430
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  381
Вчитување...

Сподели

Вчитување...